Formu doldurun, biz size ulaşalım

FORMU GÖNDER

Hakkımızda

İnşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan Çelebi Group , Bursa'da inşaat sektörünün en köklü firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Çelebi Group yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kalite ilkesiyle projelerini yoğun araştırma ve talep analizi çalışmaları sonucunda hayata geçiren Çelebi Group kaliteli projeleri sektördeki en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Vizyonumuz

Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güvenilir konutlar üreterek "kalite herkes için ulaşılabilir’’ ilkemizi gerçekleştirmek.

Misyonumuz

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.